Фото: Сихів Медіа

Сьогодні завершується реєстрація на програму «Лабораторія молодого політика»

20 Березня 2019 в 09:32

ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» запускає модульний курс Першого рівня програми «Лабораторія молодого політика».

Курс необхідний тим, хто прагне краще пізнати політичну систему України, ази політичної освіти та підійде тим, хто зацікавлений у розвитку своєї громади та країни в цілому. Орієнтована програма на учнів старших класів та перших курсів навчання.

На учасників чекають лекції від експертів на теми: «Місцеве самоврядування», «Теорія державності», «Лідерство в громаді», «Інфраструктура, урбанізм та інклюзивний розвиток», а також візити у відповідальні управління та департаменти місцевого та обласного рівня, симуляційні ігри та зустрічі з депутатами.

«Подібний курс є як ніколи актуальним для українського суспільства. Виклики сучасності потребують політиків нового формату, людей, які не тільки змінюватимуть стару політичну систему, але і створюватимуть нову. Модульний курс, розроблений з урахуванням досвіду розвинених країн та локальних історій успіху, дає теоретичні знання, розвиває практичні навички, необхідні кожному, хто бачить себе у політиці. Молодь, спрагла до активної участі у становленні громадянського суспільства, потребує якісного поштовху для свого розвитку і наша команда прагне задовольнити цей попит», — зазначив організатор навчальної програми «Лабораторії молодого політика», член правління ГО «Інститут суспільних ініціатив» Віктор Петров.

Навчання для Рівня 1 буде проходити у будні дні (орієнтовно о 17:00)

Курси складаються з 10 навчальних лекцій, воркшопів, акцій впродовж періоду з 20 березня до 15 травня 2019 року. Також курси передбачають виконання домашніх завдань.

Набір учасників триває до 20 березня! Вартість — 400 грн за курс.

Партнерами проекту є Український Католицький Університет, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація.

Для того, щоб стати зареєструватись на курс, заповніть реєстраційну форму: https://goo.gl/forms/bRokXL98cNQFjQl23.