Фото: Сихів Медіа

Команда Сихова проведе акцію «Ні»закладкам!» на районі. Як долучитись

17 Січня 2020 в 14:13

Команда Сихова закликає мешканців Сихівського району долучитись до акції «Ні»закладкам!», мета якої привернути увагу мешканців до проблеми розповсюдження наркотиків у нашому районі.

У суботу, 18 січня Команда Сихова разом з активними мешканцями Сихівського району проведе акцію «Ні»закладкам!». Ми будемо замальовувати надписи із рекламою наркотиків на будинках Сихівського району.

«Наш прекрасний район заполонили адреси сайтів із рекламою наркотиків. Від цього постраждало багато молоді.  Від наших дій може залежати не одне життя, адже, діти та молодь — активні користувачі інтернет-ресурсів. Зацікавленість підлітків і доступність наркотиків можуть бути причиною фатальних наслідків! Не варто бути байдужими до цієї проблеми!», — прокоментував громадський активіст та голова «Сихів.Медіа» Тарас Репицький.

Ми заохочуємо мешканців району долучитись до акції. Час і місце зустрічі: Субота, 18 січня, 11:00 год, Сихівська районна адміністрація.  Якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції, ви можете зателефонувати координатору акції: Сергій Канюка, тел: 093-864-26-21. Також слідкуйте за інформацією на Facebook-сторінці.

«Сихів.Медіа» вже висвітлювало проблему розповсюдження наркотиків у Сихівському районі в одному із наших сюжетів.