Фото: Сихів Медіа

На Сихові відбудеться безкоштовний кінопоказ просто неба. Деталі

3 Липня 2019 в 15:14

Команда «Сихів.Медіа» відкриває сезон переглядів кіно просто неба. 

Захід відбудеться вже завтра, 4 липня, о 21.00 год у внутрішньому дворику ліцею «Оріяна». Глядачів запрошують на перегляд мультфільму «Льодовиковий період».  

Льодовиковий період, що наступив на Землі, загрожує заморозити все живе. Шаблезуба білка Скрат женеться за жолудем, самотній буркотун мамонт Манфред і веселий непосида лінивець Сід подорожують на південь, рятуючись від холодів, а зграя гігантських тигрів, що задумали поживитися легкою здобиччю, починає полювання на людське дитинча і його беззахисну маму. В останній момент первісна жінка встигає віддати немовля недоречно підвернувся лінивцеві, і врятований малюк виявляється під опікою двох закоренілих холостяків – Манфреда і Сіда.

Однак шаблезубі хижаки не мають наміру розлучатися з видобутком. Хитрий тигр Дієго напрошується в компанію мамонта і лінивця, збираючись заманити їх в пастку і завадити повернути немовля в рідне стійбище. Чи зуміють герої мультфільму «Льодовиковий період» дізнатися правду? Чим же все закінчиться? Дізнаєтеся подивившись чудовий сімейний мультфільм до кінця.

 Вхід на подію вільний.  Для Вашого комфорту беріть з собою м’які сидіння та каремати. Також ви зможете  придбати смачне морозиво та тематичні футболки про Сихів. Долучайтесь до розвитку переглядів кіно на вулиці!