Фото: Сихів Медіа

Біля ліцею «Оріяна» покажуть сімейну комедію

25 Липня 2019 в 15:21

Команда «Сихів.Медіа» запрошує на перегляд фільму просто неба. Захід відбудеться вже сьогодні, 25 липня, о 21.00 біля ліцею «Оріяна» (Чукаріна 3). Глядачів запрошують на перегляд фільму «Маска».

«Друзі, запрошуємо усіх на чудову сімейну комедію «Маска» з неймовірним актором та гумористом Джимом Кері. Очікуємо Вас з друзями та близькими. Чудова атмосфера гарантована», ‒ говорить координатор Святослав Петровський.

Вхід на подію вільний. Для Вашого комфорту беріть з собою м’які сидіння та каремати. Також ви зможете  придбати  тематичні футболки про Сихів. Окрім цього будемо збирати використані батарейки — які потім передамо на утилізацію!

Про фільм. Джим Керрі грає боязкого банківського службовця, життя якого змінюється, коли він знаходить стародавню маску, що володіє магічною силою. Звичайна дерев’яна маска, яку Стенлі Іпкіс виловив з води міської річки, надає цьому простому, невдалому банківському працівникові, якого топчуть всі і вся, надзвичайні можливості. Вдягнувши її, він перетворюється на комічного супергероя, що абсолютно не зважає на закони фізики та природи. За мить він зачаровує молоду білявку Тіну і руйнує плани її коханця — міського кримінального авторитета.