Фото: Сихів Медіа

«Суперсімейка» біля школи: продовжується сезон перегляду кіно просто неба

23 Липня 2019 в 13:56

Команда «Сихів.Медіа» запрошує на перегляд фільму просто неба. Захід відбудеться вже сьогодні, 23 липня, о 20.30 на площі перед 93 школою. Глядачів запрошують на перегляд мультфільму «Суперсімейка».  

«Перегляди кіно просто неба ми робимо для того, щоб показати, що на Сихові є місця, на яких цікаво можна проводити час. Перша локація на якій ми проводили показу фільму був ліцей «Оріяна», захід відвідало багато людей. Зараз ми розвиваємо нову локацію біля 93 школи. Стараємось творити затишну атмосферу для сімейного відпочинку.  Ми хочемо об’єднувати громаду і мати необхідну базу, аби створювати більш масштабні проекти для району. І ми вітаємо будь-яку допомогу від сихівчан. Чим більше ідей, тим більше втілених проектів. Долучайтесь до розвитку переглядів кіно на вулиці та гуртування сусідів», ‒ розповідає головний редактор «Сихів.Медіа» Віктор Петров.

Вхід на подію вільний. Для Вашого комфорту беріть з собою м’які сидіння та каремати. Також ви зможете  придбати  тематичні футболки про Сихів. Окрім цього будемо збирати використані батарейки — які потім передамо на утилізацію!

Про фільм «Суперсімейка». Ця сімейка мешкає в тихому передмісті. Вони — сім’я супергероїв, проте вони вже відійшли від великих справ і воліють жити звичним непримітним життям. Усі члени сім’ї мають надприродні здібності й у минулому легко справлялися зі злом світового масштабу. Аж ось одного прекрасного дня татові і усій його родині доводиться знов одягтися в прогумовані костюми супергероїв і відправитися назустріч новим пригодам. Потрібно учергове врятувати світ від таємничого лиходія. Хто ж він такий? Цього ще не знають навіть герої з суперсімейки…