Фото: Сихів Медіа

«Суперсімейка» знов на Сихові: відбудеться показ фільму просто неба

30 Липня 2019 в 10:30

Команда «Сихів.Медіа» запрошує на перегляд фільму просто неба. Захід відбудеться вже сьогодні, 30 липня, о 21.00 на площі перед 93 школою. Глядачів запрошують на перегляд мультфільму «Суперсімейка 2».  

«Ми хочемо показати, що проводити час на Сихові можна корисно й цікаво. Подивитись кіно просто неба приходить багато людей. Це той вид дозвілля, який підходить і сім’ям і друзям, і парам. Якщо у когось є пропозиції, звертайтеся, будемо раді співпраці», ‒ говорить координатор Святослав Петровський.

Вхід на подію вільний. Для Вашого комфорту беріть з собою м’які сидіння та каремати. Також ви зможете  придбати  тематичні футболки про Сихів. Окрім цього будемо збирати використані батарейки — які потім передамо на утилізацію!

Про фільм «Суперсімейка 2». Через три місяці після поразки Cиндрома сім’я Парр — Боб, Гелен, Шусть, Фіалка і Джек-Джек — продовжують працювати під своєю супергеройською ідентичністю, Суперсiмейка. Після того, як їм не вдається запобігти пограбуванню метровільського банку від рук лиходія Підривайла, влада стурбована рівнем шкоди, заподіяної інцидентом. В результаті Рік Дікер повідомляє родину Парр, що програма його департаменту з переселення супергероїв закривається, змушуючи суперів з усього світу постійно дотримуватися своїх секретних особистостей, та востаннє переселяє сім’ю у мотель, оскільки це все, що він може для них зробити. Незабаром після цього Боб і Гелен разом з другом сім’ї Люціусом Бестом — супергероєм Фрозоном — виходять на контакт з Вінстоном Девором, шанувальником супергероїв, телекомунікаційним магнатом і власником компанії DEVTECH. Він пропонує їм взяти участь у рекламній кампанії, що допоможе суперам повернути підтримку широкої громадськості.