Фото: Сихів Медіа

Прибрати з користю: центр «Джерело» збирає макулатуру на реабілітацію дітей з інвалідністю

8 Липня 2019 в 16:41

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» та мережі АЗК ОККО збирає макулатуру.  Кошти, виручені за зібрану макулатуру, «Джерело» використовує на забезпечення щоденних занять дітей з важкими формами інвалідностей у центрі.  Про це повідомляє прес-служба ЛМР. 

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» надає якісні сімейно-центровані послуги для максимальної кількості дітей та молоді з інвалідністю і дітей з групи ризику в Україні.  Кампанія по збору макулатури стартувала наприкінці минулого року, і станом на сьогодні уже зібрали 2 тонни паперової вторсировини. Тонна макулатури забезпечує місяць перебування дитини у центрі. 

 «Сьогодні у «Джерело»  на різноманітних програмах та заняттях є  понад 200 дітей та молоді з інвалідністю. Відвідування Центру для них є єдиною можливістю навчатись та розвиватись, мати друзів та бути соціалізованими. Ми прагнемо створити для них можливості для кращого майбутнього. Але втілити в життя їхні мрії та наші ініціативи можна лише завдяки підтримці небайдужих громадян та бізнесу. Спільний проект з ОККО — один із вдалих прикладів такого соціального партнерства», — каже Світлана Криницька, волонтерка центру «Джерело».

На вул. Вашингтона, 12, спеціально промаркований контейнер для макулатури встановлений на АЗК ОККО.