Фото: Роман Бардун / Facebook

Сьогодні у Центрі Довженка лунатиме джаз

15 Липня 2018 в 13:46

15 липня у Культурно-освітньому центрі ім. Довженка у рамках фестивалю «Ніч у Львові» відбудеться виступ Романа Бардуна — українського джазового піаніста.

Роман Бардун виступав у Львівській філармонії та Львівській опері, а пізніше розпочав розширювати концертну географію: Європа і США.

Роман також мав нагоду виступати в Bird Recital Hall університету Луївіля в Кентакі та Chea Concert Hall в університеті Вільяма Патерсона в Н’ю Джерсі, на одній сцені з його наставником, володарем Греммі, Білом Шарлапом.

Джаз-мен в основному співпрацює з польськими музикантами. Серед них: Януш Муняк, Матеуш Смочинський, Пьотр Родовіч.

Роман Бардун Тріо — це авторський проект Романа, де він виконує власні композиції. Колектив виступить з програмою альбому APPEARANCE, який вийшов у 2017 році.

Склад колективу:

Роман Бардун — фортепіано

Василь Кобіль — контрабаc

Дам’ян Нєвінскі — барабани

Дам’ян Нєвінскі — досвідчений джазовий барабанщик, випускних Музичної Академії в Катовіхах та музичної Академії в Кракові, відомий на польській джазовій сцені. Співпрацював з такими музикантами як Януш Муняк, Марек Балата, Адам Ковалевскі та Пйотр Зачек. На даний момент співпрацює з колективом з Нью Йорку «Нет Осборн Бенд», Войцехом Кліхом, гуртом «Флу» та ін.

Василь Кобіль — молодий талановитий контрабасист зі Львова, випускник Музичної Академії в Кракові, співпрацює з міжнародним свінговим проектом «Френк Е Ля Фамілья», відомим польським колективом «Інорос».

Концерт відбудеться на другому поверсі Центру Довженка о 21:30. Вхід вільний.