Фото: Сихів Медіа

Сьогодні у Центрі Довженка показуватимуть фільм «Я, Тоня»

27 Липня 2018 в 16:27

27 липня відбудеться другий кінопоказ в рамках Тижня кіно проти мови ворожнечі. Цього разу на екрані стрічка Крейґа Ґіллеспі «Я, Тоня» з Марґо Роббі у головній ролі.

«Я, Тоня» — це історія однієї з найкращих, відомих і скандальних фігуристок ХХ століття Тоні Хардінг. Вона, на відміну від багатьох її колег, абсолютно не здається крихкою, тому що пройшла жорстку школу життя. Її мама Лавона Голден виховувала її в неймовірній строгості і постійній критиці — саме це допомогло Тоні вирости такою, якою вона стала. Дівчина сповнена протиріч: була неймовірно талановитою і перша у світі виконала потрійний аксель у конкурсній програмі, але найбільше її запам’ятали через жахливий характер. Для неї було нормально навіть нагрубити суддям. Але апогеєм життя Тоні став інцидент з Ненсі Керріган, коли Хардінг разом зі своїм чоловіком найняли незнайомця, щоб той зламав ногу головній конкурентці фігуристки.

Захід організовують «Сихів Медіа» разом з ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» та Культурно-освітнім центром ім. Довженка.

Мова показу: українська з англійськими субтитрами.

Після показу відбудеться обговорення фільму з волонтерками Європейської Волонтерської Служби з Італії — Мартою та Валентіною. Обговорення англійською мовою з перекладом на українську.

Вхід у кінозал вільний.

Початок о 19:30.