Фото ілюстративне

На базі львівського університету відкриють IT-лабораторію

11 Лютого 2019 в 17:15

15 лютого у Львівському національному університеті ім. Франка відбудеться відкриття IT-лабораторії. У програмі: лекції, майстер-класи та розіграші призів.

Відкриття ІТ-лабораторії «Infopulse Data Science & Machine Learning Lab» відбудеться за сприяння компанії Infopulse і Львівського ІТ Кластеру. Лабораторію відкриватимуть на базі навчальної програми Data Science & Intelligent Systems, кафедри системного проектування факультету електроніки та комп’ютерних технологій, Львівського національного університету ім. Івана Франка.

«Відкриття таких лабораторій при університетах — сучасна світова практика ІТ компаній. Так студенти мають змогу отримати безцінний досвід. „Infopulse Data Science & Machine Learning Lab“ має 15 робочих станцій і сучасний сервер для проведення обчислень. Тут студенти зможуть працювати над власними проектами, для них проводитимуться лекції та майстер-класи ІТ-експертів», — розповіли організатори.

Під час відкриття учасники матимуть нагоду ознайомитись із лабораторією, поспілкуватись із експертами, а також прослухати майстер-класи з Data Science та англійської мови для ІТ-спеціалістів і взяти участь у розіграші призів.

Початок о 12:00 за адресою: вул. Драгоманова, 50.