Фото організаторів

Історії для кіно. Сценарна майстерня «Terrarium». Інтенсив вперше у Львові

29 Липня 2019 в 09:34

З 24-25 серпня до кінця жовтня у Львові відбудеться інтенсив TERRARIUM для авторів, які хочуть навчитись писати кіносценарії. 

Інтенсив TERRARIUM — найбільша сценарна майстерня в Україні, що допоможе розвинути вашу історію в повноцінний сценарій фільму. 

Програма курсу. Інтенсив складається з десяти модулів і базується на теоретичних та практичних заняттях (співвідношення теорії і практики – 30/70). Сімнадцять учасників, яких буде відібрано на конкурсній основі, отримають можливість поетапного практичного навчання з розробки сценаріїв.

Щовихідних учасники прослуховуватимуть лекції провідних діячів українського кінематографа, виконуватимуть завдання від лекторів, а опісля відбуватимуться практичні заняття та живі обговорення сценаріїв з лекторами.

В кінці курсу на учасників чекає пітчинг сценаріїв, за результатами якого буде відібрано найкращу роботу, яка увійде в альманах Terrarium. Окрім того, в програму курсу входять прочитання сценаріїв з професійними акторами.

Курс викладатимуть успішні українські режисери, сценаристи, актори, кінокритики та мистецтвознавці, зокрема, Дмитро Сухолиткий-Собчук, Марина Степанська, Катерина Горностай, Дарія Бадьйор, Євгеній Стасіневич, Максим Курочкін, Наталя Ворожбит, Римма Зюбіна та інші.

Вартість навчання складає 5100 грн. За результатами конкурсу буде відібрано 7 найкращих анкет, власники яких отримають стипендію, що покриває 100% вартості навчання. Кількість місць обмежена.

Зареєструватись на курс можна за посиланням до 11 серпня. 

З будь-якими питаннями можна звернутись до організаторів: Софія Дорошенко, координаторка учасників, тел.: +380 (63) 595 07 08; Ірина Ковальчук, координаторка проекту, тел.: +380 (93) 641 51 41.