Фото: Сихів Медіа

ЖК на вул. Тернопільська не знесуть

15 Січня 2021 в 12:00

Львівська міська рада оскаржуватиме рішення Господарського суду, аби зобов’язати ПрАТ «Ірокс» зупинити проведення незаконних робіт на вул. Тернопільській. Про це розповіли на офіційному сайті ЛМР.

Будівництво за адресою вул. Тернопільська, 42 ведуть ПрАТ «Ірокс» та ТзОВ «Персенківка», його розпочали ще у 2008 році. Тоді як, у 2017 році ЛМР звернулась до Господарського суду з вимогою зупинити незаконне будівництво багатоповерхівки. В період розгляду звернення, будівництво на вул. Тернопільська, 42 призупинили, проте в вересні 2020 року проведення робіт знову відновили. Наприкінці вересня минулого року стало відомо, що Господарський суд Львівської області заборонив проведення будь-яких будівельних робіт на вул. Тернопільська, 42.

Проте, представник забудовників на засіданні суду від 30.12.2020 року повідомив, що фірма оскаржила постанови про штрафи та наказ про анулювання дозволу. Того ж дня, 30 грудня, Господарський суд відмовив ЛМР у задоволені позову щодо припинення будівництва та зобов’язання привести земельну ділянку на вул. Тернопільській, 42 до попереднього стану (знести самовільно збудовану прибудову та надбудову до об’єкту нерухомості площею 1046,9 м²).

Львівська міська рада оскаржуватиме рішення Господарського суду подавши апеляційну скаргу до Апеляційного суду. Про це розповіли у юридичному департаменті ЛМР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік впав з третього поверху автовокзалу на Стрийській.