Фото: Гелена Пайонкевич

Господарський суд заборонив будівництво ЖК на вул. Тернопільській

1 Жовтня 2020 в 11:32

Львівський господарський суд заборонив проведення будь-яких будівельних робіт на вул. Тернопільська, 42. Суд прийняв рішення на підставі звернення Львівської міської ради. Про це на власній фейсбук-сторінці поділилась директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

29 вересня 2020 року Господарський суд Львівської області заборонив будівництво ЖК на території вул. Тернопільська, 42. Де уже понад 10 років ПАТ “Ірокс” та ТОВ “Персенківка” створюють 10-поверховий ЖК “Персенківка”.

Забудовники отримали дозвіл на будівництво ще у 2008 році. ПАТ “Ірокс” розпочав роботу без відведення відповідної земельної ділянки площею 0,25 га, тобто без документів на землю. У 2016-у працівники ДАБІ перевірили документацію ПАТ “Ірокс”. Під час перевірки вони склали кілька приписів через порушення містобудівного законодавства та анулювали дозвіл на проведення робіт.

У 2017 році ЛМР звернулась до Господарського суду з вимогою зупинити незаконне будівництво житлового комплексу. Під час розгляду справи, будівництво на вул. Тернопільська, 42 призупинили, проте минулого тижня проведення робіт знову відновили.

Компанія ПАТ “Ірокс”, за інформацією від пресслужби ЛМР, завдала місту збитків на 60 млн грн. Вони не сплатили понад 17 млн грн інвестиційних внесків, а сума завданих збитків місту становить близько 43,6 млн грн. Додамо, на сьогодні уже зареєстровано сім судових справ щодо ПрАТ «Ірокс».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові жінка під впливом наркотиків проникла в аптеку та погрожувала зашкодити собі.