Фото: Шосте чуття

Гурт «Шосте чуття» презентує новий кліп

27 Жовтня 2020 в 14:27

Попри карантин, гурт «Шосте чуття» випустив новий кліп на трек «Зачаруй», головною героїнею якого стала Галина Завійська – ведуча телеканалу М1 та акторка.  Частково вона і дала поштовх гурту до зйомок кліпу та основний мотив відео.

«Мені дісталась роль чаруючої мавки, і ви знаєте – це припало мені до душі. Я відчувала себе дуже гармонійно. Все в цьому кліпі було якимось містичним. Локація була обрана далеко за містом, без зв‘язку, інтернету й усього іншого. Справді було таке відчуття, що ми в якійсь магічній місцевості, де лише ти, природа й наша захоплююча пригода. Не буду відкривати всі деталі, ви самі все побачите у відеороботі», – ділиться головна героїня.

Для самого гурту цей проєкт є дуже символічним, але учасники групи вирішили перейти на новий етап творчості, тож зовсім скоро планують зазвучати по-новому.

   Для самого гурту це дуже символічна робота, адже гурт переходить на новий етап творчості і звучання, і вже зовсім скоро ви почуєте нове «Шосте Чуття».

«Якщо мене б запитали, а так і буде, про що пісня? І якби я відповів, що про кохання, то напевно б збрехав. Насправді пісня про бурю емоцій, які виникають, коли ти хочеш бути з людиною, яка для тебе особлива, ти думаєш про неї кожну хвилину свого життя, але наче не можеш зустрітися з нею, спіймати її в обіймах. Вона як щось містичне і недосяжне. Ти її бачиш і не можеш доторкнутися. Вона тебе все більше зачаровує, і її недосяжність манить. Та чи можливо спіймати щось містичне та недосяжне?», – розповідає фронтмен гурту Михайло Бучковський.

Відеокліп можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/h2f6rT-fHto

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий сучасний стадіон для сихівчан та спортивний майданчик: голосуйте за проєкти №140 і №151