Фото: velychlviv.com

Храм Софії Премудрості Божої запрошує на молитовні чування напередодні Великого Посту

28 Лютого 2020 в 11:41

Завтра, 28 лютого у храмі Софії Премудрості Божої, що на вул. Козельницька, 2а, відбудуться молитовні нічні чування напередодні Великого посту. Про це повідомляє Духовна велич Львова.

Програму чувань організовує Літургійний центр «Передання» спільно з Духовно-пасторальним відділом Українського Католицького Університету.

“Чування – це можливість відкривати для себе джерело Божої любові, засмакувати трапези духовного життя. Ми пропонуємо увійти у це таїнство Божої любові напередодні Святої Чотиридесятниці, яка є чудовою нагодою внутрішнього навернення, осмислення духовного шляху, зміни пріорітетів. Це шлях до світлого і оновлюючого досвіду Воскресіння. Наша молитва побудована у формі роздумів над Божим Словом, літургійній молитві, на доторку тиші у Ісусовій Молитві, радості ділення даром спільної агапи!” – наголошують організатори.

У межах програми відбудеться Велика Вечірня, спільний спів та святкова агапа. Окрім цього, – біблійні роздуми на богодичну тематику та читання текстів зі Святих Отців Церкви.

Початок о 18:00 год.

Додамо, що Великий піст цього року розпочинається 2 березня і триватиме до 18 квітня. Великдень же припадає на 19 квітня.