Фото: AFS Intercultural Programs

Сихівчани можуть стати приймаючою сім’єю для іноземних волонтерів

12 Січня 2019 в 15:53

У Львові стартував набір на програму Host Family від молодіжної організації AIESEC, що надає можливість людині (або сім’ї) стати приймаючою сім’єю для іноземного студента, який протягом 6-ти тижнів братиме участь у соціальному проекті в Україні.

Тривалість участі у програмі — від 2-х до 6-ти тижнів.

«Цієї зими до Львова приїжджають близько 100 іноземних волонтерів з різних куточків світу, які працюватимуть у соціальних проектах та навчатимуть дітей Львова та Львівської області. Приймаючи іноземного волонтера, ви допомагаєте йому зробити позитивний вплив на Україну через соціальні проекти AIESEC, створені нами для розвитку суспільства. Host Family — це не тільки забезпечення проживання волонтера — з цієї програмою ви отримаєте: знайомство з новою культурою у себе вдома; практику англійської мови 24/7, можливість відкрити Україну для іноземця, вихід з зони комфорту та зміна світогляду, друга сім’ї з іншого куточка Землі», — повідомляють в AIESEC.

Сім’я має забезпечити волонтерам окреме спальне місце, доступ до кухні та ванної, а також ключі.

Для детальнішої інформації звертайтеся: Мар’яна Николишин, віце-президентка з маркетингу, тел.: +380 964 690 961, maryana.nykolyshyn@gmail.com

AIESEC — міжнародна молодіжна організація, що прагне досягти миру та розвитку людського потенціалу. Пропонує молоді розвиток лідерських якостей через практичний міжнародний досвід у вигляді волонтерських та професійних стажувань.