Фото: Сихів Медіа

Громадський транспорт Львова курсуватиме у режимі спецтранспорту

6 Квітня 2020 в 14:10

Від сьогодні громадський транспорт міста працюватиме у режимі спецперевезень. Таке рішення прийняли на міській комісії з питань ТЕБ та НС.

“Від сьогодні у Львові весь громадський транспорт переходить на новий порядок роботи і обслуговуватиме тільки працівників підприємств/служб життєзабезпечення міста з метою їх доставки на роботу/з роботи та інших установ. Детальніше про перелік осіб, яким дозволено їхати зазначено у постанові Кабінету міністрів від 2 квітня №255”, — розповіла заступниця житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Зокрема, це працівники:

-медичних установ;
-працівники установ, які забезпечують продуктами;
-банківських установ;
-енергозабезпечення;
-водозабезпечення;
-сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту;
-працівники соціальних служб, прокуратури, суду та інші;

Додамо, що водії та пасажири спецтранспорту повинні бути забезпечені засобами індивідуального захисту. Допустима кількість людей у салоні має відповідати кількості сидінь у транспорті.

“Ми зобов’язали підприємства надати посвідчення або довідки, які засвідчують те, що працівники працюють на данних підприємствах. Довідка має бути підписана керівником підприємства і засвідчена мокрою печаткою. Відповідальність за наявність довідки несе пасажир”, — додала заступниця житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Нагадаємо, що штраф за порушення умов карантину становить від 17 000 до 34 000 тисяч гривень.