Фото: НУШ

Освітні можливості: Google запускає 4 безкоштовних курси

31 Травня 2019 в 15:54

Google запускає одразу чотири нових освітніх модуля на своїй платформі Google Digital Workshop, пише Ain. Вони доступні, зокрема, й українською мовою.

Курси присвячені важливим, на думку Google, кар’єрним навичкам: комунікація, мотивація, здатність впливати на інших і приймати рішення в складних умовах. «За даними останнього дослідження від World Economic Forum, саме ці навички зараз так цінують роботодавці», — наголошується в блозі компанії.

4 нових курси від Google

Мистецтво публічних виступів: ви навчитеся продумувати і проводити презентації та виступи таким чином, щоб захопити увагу своїх слухачів.

Як ділитися ідеями за допомогою історій і візуалізацій: курс допоможе познайомитися з простими інструментами, такими як асоціативні карти, історії тощо, які допоможуть зацікавити людей своїми ідеями.

Вступ до ділового спілкування: ви навчитеся створювати прості, зрозумілі і добре структуровані листи, презентації або звіти.

Ефективне налагодження зв’язків: курс познайомить з принципами створення мережі контактів і допоможе створити свій власний професійний бренд.

Кожен курс являє собою набір з 4-5 відеоуроків по 15-35 хвилин кожен. Рекомендується проходити їх послідовно. Курси стануть доступні одразу після реєстрації на платформі Digital Workshop — приступити до навчання можна вже сьогодні.

Курси розробили в партнерстві з великими майданчиками онлайн-освіти FutureLearn, The Open University, OpenClassrooms і Goodwill Community Foundation. Користувачі, які успішно закінчили курси, отримають сертифікат від Google Digital Workshop, акредитований The Open University (найбільший університет відкритої освіти Великобританії, один з провідних навчальних закладів Європи, світовий лідер дистанційного навчання) і IAB Europe.

У Google вважають, що сертифікат про проходження курсів може в майбутньому допомогти користувачам влаштуватися на роботу.