Фото: Sureworks

На Сихові відбудеться Всесвітній конкурс зі створення комп’ютерних ігор

18 Січня 2019 в 18:17

25 – 27 січня у Школі 3D відбудеться найбільший Всесвітній захід з програмування комп’ютерних ігор Global Game Jam.

Як розповіла у коментарі «Сихів Медіа» координаторка львівської локації Маргарита Калюжна, Global Game Jam — це світоівий ігобудівницький захід, який має на меті зібрати людей, зацікавлених у розробці ігор різного спрямування. Вік учасників необмежений: часто люди приходять з сім’ями, збираються команди від шкіл тощо.

«Головне в джемі — це знайомства, соціальна взаємодія професіоналів і любителів ігробудівництва, залучення людей, які лише придивляються до світу розробки ігор», — кажуть організатори.

За словами координаторки, Львів цього року вперше долучився до Всеукраїнського конкурсу Global Game Jam. Захід пройде на території Школи Дружньої До Дитини, що на Сихові (вул. Довженка, 12).

«Головна мета — вивести на світову арену розробників комп’ютерних ігор саме з України. Наша мета, як школи, долучити до розробки ігор дітей шкільного віку, адже вони проводять багато часу за комп’ютером, але не завжди розуміють механізм їх створення», — пояснює Маргарита Калюжна.

Нагорода за перемогу — поїздка на світовий ігорбудівницький захід, який пройде в Берліні.

Переможця обиратиме фахове журі. За умовами, протягом 48 годин учасники мають розробити гру та презентувати її 27 січня. Тема стане відома лише 25 січня о 18:00. Кожного року тематика різна.

Більше про подію тут.