Фото: Сихів Медіа

Експрес-тести виявили коронавірус у двох водіїв львівського АТП-1

31 Березня 2020 в 13:07

Станом на 12 ранку 31 березня у Львові у двох водіїв комунального АТП-1 виявили коронавірус. Зараз вони перебувають вдома на самоізоляції. Про це повідомляють на сайті ЛМР.

«Сьогодні станом на 12:00 ми отримали позитивний експрес-тест у наших двох водіїв АТП-1. Ми далі проводимо тестування. Також протестують людей, із якими контактували водії. Нам зараз дуже важливо виявити тих, хто може заразити інших», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Оскільки експрес-тести не є повністю достовірними, то аналізи водіїв відправили на ПЛР-тестування, що віднедавна проводять у Лабораторному центрі МОЗ у Львівській області.

Щодо стану водіїв, то, за словами Андрія Садового, вони почуваються добре, як і водійка трамваю, усі перебувають на самоізоляції в очікуванні результатів ПЛР-тестування. Додамо, сьогодні ідеться про двох чоловіків 1990 і 1976 року народження, вони почали працювати в АТП-1 у березні.

На підприємстві сьогодні перевірили вже 30 водіїв, тестування, кажуть в ЛМР, триватиме до вечора.

Нагадаємо, масове експрес-тестування у Львові розпочали 30 березня. За цей день перевірили майже 200 львів’ян. У двох виявили вірус: у водійки травмая та у пацієнтки 5-ї лікарні, яка звернулася із підозрою на пневмонію. Зараз тестування у Львові тривають. Перевіряють комунальників, працівників соціальних служб, медиків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Львівщині одужала перша пацієнтка з COVID-19.