Фото: організаторів

У Львівській національній філармонії виступить ізраїльський ансамбль «Tremolo Ensemble»

26 Вересня 2019 в 12:41

В суботу, 5 жовтня,  у Львівській національній філармонії виступить ізраїльський ансамбль Tremolo Ensemble разом з оркестром INSO-Львів. Початок о 18.00. Про це повідомляють організатори.

Віртуозний ізраїльський ансамбль Tremolo Ensemble разом з оркестром INSO-Львів презентує симфонічну програму. Вперше в Україні прозвучать два твори сучасних ізраїльських композиторів: Авнера Дормана і Дора Фішера. Обидва твори можна описати як концерти для ударних з оркестром.

Твір «Spices, Perfumes and Toxins!» («Приправи, Парфуми і Токсини!») складається з трьох частин. У творі поєднуються східні ударні інструменти з оркестровою перкусією і роковими ударними.

Твір «Anticipation and Absurdity» («Очікування й Абсурдність») Дора Фішера отримав другий приз Klon Award для молодих композиторів. Цей твір має дуже візуальну, майже кінематографічну музичну мову і є свого роду галереєю ритмів.

«Симфонічну картину» за оперою «Порґі і Бесс» Джоржа Ґершвіна можна назвати «десертом» програми. Саме з цієї опери походить знаменита «Summertime». Існує гіпотеза, що Ґершвін написав цю пісню під враженням концерту Українського національного хору у Нью-Йорку, який виконував, зокрема, колискову «Ой ходить сон коло вікон».

Програма:

Леонард Бернстайн Симфонічна сюїта з к/ф «У порту» 

Авнер Дорман. Концерт для ударних з оркестром «Spices, Perfumes and Toxins!»

Дор Фішер. Концерт для ударних з оркестром «Anticipation and Absurdity»

Джордж Гершвін «Симфонічна картина за оперою Порґі і Бесс» (аранж. Роберта Рассела Беннетта)

Концерт відбувається за підтримки Міністерства закордонних справ Держави Ізраїль

Детальніше про концерт можна дізнатись — за посиланням.