Фото організаторів

Київський «Дикий театр» привезе три вистави у Львів

15 Серпня 2019 в 11:35

16-18 серпня Київський Дикий театр привезе три вистави у Львів. Їх покажуть на сцені «Львівського театру Лесі Українки» (Городоцька, 36). Про це повідомляють організатори.

«Дикий театр» — український незалежний театр, що славиться своїми гостросоціальними виставами. Керує театром — ведуча програми «Телебачення Торонто» з Майклом Щуром — Ярослава Кравченко.

Чого очікувати львів’янам? Три вечори, що покажуть гострий, відвертий, радикальний театр, створений за сучасною драматургією. Вистави театру можуть провокувати та обурювати. Вікова категорія: 16+.

Відкриє гастролі 16 серпня вистава «Гей парад» за п’єсою сучасного автора Ігора Білиця. У звичайному-звичайному українському місті, у звичайній-звичайній хрущовці, жила звичайна-звичайна сім’я. Все як у людей: мама-вчителька, батько «у пошуках роботи», двоє дітей-дармоїдів, кум-гомофоб, на комуналку не вистачає. Але одного разу їм запропонували дуже вигідну, але незвичайну субсидію, і щоб її отримати, вся родина має піти на кардинальні зміни у житті.

 

 

Другою виставою, що покажуть 17 серпня буде радикальна і провокативна вистава «Віталік», визнана кращою виставою України на камерній сцені 2018 року за версією премії Гра. Уявіть собі чоловіка: впевненого, дієвого, серйозного, накачаного, мачо. Це Віталік. А тепер уявіть закомплексованого, сутулого, сорокарічного холостяка з Маріуполя, який знімає кімнату, працює журналістом, шукає сенс життя, гроші, турботу, любов і натхнення. Уявили? Це теж Віталік. А тепер уявіть, як два абсолютно різні Віталіки живуть одне життя.

Перша і єдина постановка п’єси українського драматурга Віталія Ченського. Режисер — Максим Голенко, відомий своїми виставами «Кицюня», «Вій 2.0», «Афродизіак». Віталік — одна з найжорсткіших та найжиттєвіших вистав Дикого, адже на бекґраунді життя Віталіка відбуваються доленосні для країни події.

 

 

Завершить гастролі 18 серпня остання прем’єра «Дикого театру», вистава про стосунки і компроміси «Поліамори». Вистава  розглядає питання «Чи можлива любов втрьох?Чи хтось один завжди буде зайвим?»

 

 

Квитки на вистави коштують від 120 до 300 грн.

Придбати квитки можна тут:

16.08 — «Гей парад»

17.08 — «Віталік»

18.08 — «Поліамори»