Фото: Сихів Медіа

У Центрі Довженка презентуватимуть дослідження потенціалу Львова

30 Вересня 2018 в 10:41

30 вересня у Культурно-освітньому Центрі ім. Довженка відбудеться презентація Workshop Cultural Narratives.

Основною метою 7-ми денного воркшопу є дослідження та осмислення існуючого або прихованого культурного потенціалу міста. Робота сконцентрована вздовж траєкторії зеленого коридору, який поєднує Сихів з низкою громадських об’єктів, зелених зон і центром міста. 

Проект Зеленої лінії був ініційований Управлінням архітектури і урбаністики ЛМР і GIZ у Львові. Для роботи над першим етапом було запрошено Групу 109, яка працює над дослідженням маршруту.

Проект «Зелена лінія» є відповіддю на транзитні та рекреаційні проблеми місця. У цьому коридорі розташовані будівлі університетських кампусів та офісів, урбанізовані ділянки високої щільності, нерозвинені природні та забуті постіндустріальні райони. Воркшоп має визначити методи наближення до «дієздатної конструкції» шляхом вивчення просторових, тимчасових та невідомих орієнтирів індивідуального та колективного щоденного життя. 

Місто, як безмежний архів подій, містить безліч історій. Таке розуміння міста може бути використане задля розробки різних культурних та самобутніх сценаріїв втручання у різних просторових масштабах. Досвід вивчення глибокої корінної культури Індії буде використаний як приклад у процесах розробки учасниками узгодженої ідеї коридору та визначення просторової ідентичності. 

Серед кураторів – четверо молодих архітекторів з Індії. Також залучені львівські архітекторки Наталія Мисак та Ольга Криворучко.

Вхід вільний