Фото: ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА

Майстер-класи, лотереї та вокальні гурти: біля центру Довженка відбудеться Добрий фестиваль

5 Липня 2019 в 20:21

7 липня, біля центру Довженка, відбудеться соціальний «Добрий фестиваль».  Усі виручені кошти із ярмарку та фестивалю передадуть на лікування 11-річної дівчинки. 

Народний депутат Михайло Хміль разом із Благодійним фондом «Із янголом на плечі», ГО «Клуб Успішних Жінок – Львів» та творчими колективами запрошують львів’ян на соціальний Добрий фестиваль. У рамках фестивалю спільними зусиллями «Клубу Успішних Жінок – Львів» та небайдужими львів’янами буде організований Добрий ярмарок, на якому за символічні благодійні внески можна буде придбати речі для себе, рідних, друзів та потребуючих.

На площі також працюватимуть зони із майстер-класами для дітей, добра лотерея а для  найменших передбачені розваги. На сцені виступатимуть вокальний гурт Роксолани, школа танцю «Фієста», зразковий ансамбль
народного танцю «Роси світанку» СЗШ №84, а також Leon Voci, Олена Корнєєва, Оксана Караїм та ORCHESTRA VITO (ведучі заходу – Василь Шалкевич та Юрій Бульбах). Усі виручені кошти із ярмарку та самого фестивалю будуть скеровані на лікування11-річної Даринки Макогоненко, якій потрібна операція із трансплантації кісткового мозку за кордоном.

Початок – 14.00 год, організатори запрошують львів’ян об’єднатись навколо доброї справи.