Фото: photo-lviv.in.ua

До Львова з концертами збирається волинський народний хор

16 Січня 2020 в 15:48

Партнерська публікація

15 березня у Львівській національній філармонії відбудеться концерт академічного волинського хору «Співає Волинський народний хор». Про це повідомили організатори події. 

Державний академічний волинський хор був створений у м. Луцьк при Волинській обласній філармонії у 1978 році. Репертуар хору різноманітний і нараховує:  близько 300 пісень, оркестрових, номерів, танців та вокально-хореографічних композицій в основі яких є — народна пісня.

За роки свого існування Волинським народним хором було проведено більше 3000 концертів як в Україні, так і за її межами. Постійними стали концерти Волинського народного хору за кордоном. Так, зокрема, гастролі відбувалися в Нідерландах, Греції, Німеччині, Естонії, Австрії, Італії, Білорусі, Литві, майже у всіх найбільших містах Польщі. З великим успіхом пройшли концерти Волинського народного хору в найкращих концертних залах Канади.

Волинський народний хор є також частим гостем столиці України як під час участі в мистецьких акціях, так і з сольними концертами в Національному Палаці культури «Україна». Особливий підхід, справжня любов до своєї справи та рідної культури з 1989 року головного диригента, а з 1993 року художнього керівника Заслуженого діяча мистецтв України Олександра Стадника є запорукою професійності та майстерності Волинського Народного Хору, кількісний склад якого налічує більш ніж 75 артистів.