Фото: Твоє місто

До кінця року спроєктують кільце на перехресті Франка – Панаса Мирного – Козельницька

7 Серпня 2020 в 15:20

«Інститут просторового розвитку» проєктує кільцевий рух на перехресті Франка – Панаса Мирного – Козельницька. За планом, це буде мінікільце з однією смугою руху.

«Ми робимо проєкт мінікільця з однією смугою руху. До кінця року завершимо. Воно буде подібне, як на Новому Львові чи Джорджа Вашингтона», – сказав Олег Шмід, директор інституту.

Водночас у процесі реконструкції ліквідують наявне кільце, що є біля Стрийського парку, адже воно не дає розгалуження на вулиці.

«Там проїзд до вулиці Стрийської закритий, бо там збудований кампус. Ми ліквідуємо це кільце і вулиця Івана Франка буде прямішою і виходитиме на перехрестя. Ми визначили, щоб потоки з трьох вулиць були рівноцінні, доцільно побудувати кільце, тому ми вирішили зробити у рамках проєкту вулиці випрямлення та кільце для покращення безпеки руху на перехресті», – сказав Олег Шмід.

Будівельні роботи уже почнуть наступного року, разом з вулицею Івана Франка і впорядкуванням території між Стрийським парком і УКУ та ліквідацією кільця, яке є зараз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛКП «Лев» спільно з Аnimal.ID чіпує собак у Львові