Фото: Твоє Місто

Депутати ЛМР підтримали скандальний «Пакет солідарності» від ЄБРР

29 Травня 2020 в 14:15

Сьогодні, 29 травня на засіданні виконавчого комітету депутати ЛМР з другої спроби прийняли рішення щодо підтримки «Пакету солідарності» Європейського банку реконструкції та розвитку. Про це повідомили на сайті ЛМР.

Участь у програмі підтримки передбачає виділення коштів ЄБРР для Львова, яке дозволить покрити збитки, завдані комунальним підприємствам міста через кризу у зв’язку з пандемією коронавірусу, у тому числі й кошти на виплату заробітної плати працівникам.

Нагадаємо, вчора, 28 травня депутати ЛМР не підтримали рішення щодо участі міста у Програмі підтримки муніципалітетів України в межах «Пакету солідарності» від ЄБРР.

А також, на засіданні урядовці прийняли рішення «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету м. Львова» на суму 4,5 млн грн для придбання лікарських та дезінфікуючих засобів закладам охорони здоров’я.

А саме для придбання лікарських засобів, засобів індивідуального захисту, розхідних матеріалів, антисептичних та дезінфікуючих засобів для закладів охорони здоров’я. З яких 2,4 млн грн. на забезпечення львівських лікарень, 300 тис. грн. для полових будинків, а також 1,8 млн грн передбачено для забезпечення амбулаторій та поліклінік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДБР розслідує справу затриманої слідчої, яка продавала особисті дані львів’ян.