Фото: Віктор Винник і гурт МЕРІ

“Чому болиш?…”— перше лірик-відео від Віктора Винника та гурту МЕРІ

28 Липня 2020 в 17:26

Віктор Винник і гурт “МЕРІ” опублікували перше лірик-відео на пісню «Чому болиш?..», яку написали ще у 1998 році.

Музиканти проводять час продуктивно, незважаючі на карантин. Наприкінці березня музиканти опублікували п’ятий студійний альбом «Снайпери-Амури», записали власну версію класичного хіта «Мерідіани» та відзняли кліп на перший сингл з майбутнього альбому – пісню «Бувай ми здорова». Проте у плани музикантів втрутився випадок.

«Мені написав київський музикант Юрій Дивисенко, який працює під неймом ReciDevist, і представив варіанти реміксу на наш трек «Чому болиш?..». Не зважаючи на те, що я ніколи не планував робити танцювальну версію цієї пісні, бо вона, як на мене, надто лірична і особистісна, та коли почув запропоновані напрацювання, мені сподобалось і я погодився на співпрацю. За стилістикою ремікс нагадав мені 90-ті і музику Роберта Майлза. До речі, пісня «Чому болиш?..» написана у 1998-му», – розповів Віктор Винник.

Щоб представити нове творіння, яке тепер має назву Віктор Винник і МЕРІ – «Чому Болиш?..» постало питання відеоряду. І оскільки відеокліп на пісню вже існує, його відзняв у 2017-му київський кліпмейкер Влад Разіховський, команда вирішила зробити лірик-відео. Це перше офіційне лірик-відео за усю історію МЕРІ. За основу було взято кадри з оригінального кліпу, з цією роботою чудово впорався давній знайомий Віктора Винника і МЕРІ – музикант, продюсер та режисер Ярослав Баран, знаний як співак Ярек.

Тепер проникливу і чутливу пісню «Чому Болиш?..» у новому звучанні зможуть почути і побачити усі прихильники української музики.