Фото: LIGA.net

 

Сьогодні у Львові перевірятимуть роботу літніх майданчиків кафе і ресторанів

11 Травня 2020 в 11:53

Сьогодні, 11 квітня у Львові спеціальні моніторингові групи перевірятимуть роботу літніх майданчиків при закладах громадського харчування на дотримання правил роботи в період карантину. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР. 

Як повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, сьогодні з обіду спеціальні моніторингові групи, створені при райадміністраціях перевірятимуть роботу літніх майданчиків на дотримання правил роботи у період карантину. 

«З 14.00 год перша така робоча група почне працювати у Галицькому районі, адже тут найбільше літніх терас та майданчиків. Також такі групи запрацюють і в інших районах міста. Рейди будуть проводитись на предмет дотримання карантинних вимог роботи літніх майданчиків. Якщо будуть порушення, ми їх будемо фіксувати і будемо давати попередження, а опісля — прийматимемо рішення щодо міри покарання», — розповіла Ірина Маруняк.

Нагадаємо, в п’ятницю міська комісія ТЕБ і НС дозволила з понеділка, 11 травня, роботу літніх майданчиків при кафе та ресторанах, однак з дотриманням відповідних правил. У випадку недотримання правил та вимог в умовах карантину, заклади закриватимуть. 

Детальніше про правила роботи закладів громадського харчування в період карантину можна почитати за посиланням.