Фото: Сихів Медіа

На Сихові пройде графіті-фестиваль «Алярм»

13 Червня 2018 в 21:39

Понад 70 графіті-художників з України та Польщі 16-17 червня перетворюватимуть стіни Сихівського району Львова на мистецькі об’єкти.

Інженерні споруди у дворах за адресами вул. Хоткевича, 14, вул. Драгана, 10 та пр. Червоної Калини, 68а стануть місцем роботи для художників. Місце проведення фестивалю обрано згідно з Концепцією розподілу туристичного навантаження на громадський простір Львова.

За фестивальним дійством можна буде спостерігати 16−17 червня. Паралельно відбуватиметься виставка, присвячена графіті-каліграфії в галереї «Фарбований лис», вул. Заводська, 31.

«Створення графіті-полотна дозволить вчергове збільшити кількість легального, а значить якісного графіті в міському середовищі, що тим самим буде запобігати появі не легального і не якісного графіті. Також, на Сихові з`явиться новий цікавий мистецький об’єкт, цікавий як для мешканців так і для гостей міста», — кажуть у міській раді.

Більше про графіті, мурали і фестиваль у Львові в інтерв’ю «Сихів Медіа» розповідав Тарас Довгалюк, засновник «Фарбованого лису», об’єднання, яке є організатором «Алярм».

«Сихів Медіа» є інформаційним партнером заходу.

Зазначимо, «Алярм» — це найбільший графіті-фестиваль України, який відбувається щорічно з 2015 року у великих містах України. Графіті-сцена України досить велика, тому географія фестивалю постійно розширюється і виконує завдання розвитку та підтримки локальних графіті-сцен.