Фото: Сихів Медіа

На Сихові відбувся акустичний вечір у форматі «квартирника». Фоторепортаж

6 Серпня 2019 в 11:32

3 серпня, сихівчани у Сквері Гідності слухали авторські пісні та ті, які знайомі з дитинства, у виконанні молодих музикантів.

Команда «Сихів.Медіа» влаштувала перший акустичний вечір у Сихівському районі у форматі «квартирника» — атмосфера довіри для артистів та максимум вражень для глядачів. Унікальна можливість послухати музикантів випала у вечір суботи, 3 серпня. Сихівчани слухали кавер-версії відомих хітів, а також авторські пісні молодих виконавців.

«Акустичний вечір зроблений для того, щоб відкрити молоді таланти, які є у нас, на Сихові, і представити їх мешканцям нашого району. Виступити прийшли різні люди, різного досвіду. Ті, які вже давно грають та співають і ті, які тільки почали займатись музикою», — говорить організатор Ігор Шолтис.

 

 

Щирість, проникливість, затишність — така була атмосфера у Сквері Гідності. Люди слухали музику, відпочивали на лавочках та фотографували. «Послухати музику  мешканці приходили поступово і ближче до кінця заходу слухачів було багато, тож все пройшло чудово. Надіємося, що будем проводити такі події ще, але для цього запросимо нових хлопців та дівчат, нових талантів. Тому зголошуйтесь всі охочі, хто вже вправно грає на інструментах і ті, хто тільки вчиться», — додає Ігор Шолтис.

Натисніть на фото, щоб подивитись всю галерею.

 

Дякуємо за підтримку партнерам проеку – кафе з найкращими смаколиками «Крем Джем» та найкращі професіонали, що забезпечили звук, світло, сцену – «FatSound».