5 непопсових фестивалів, які варто відвідати влітку

18 Червня 2018 в 21:30

Літо — чи не найкращий час для відпочинку і нових вражень. На щастя, навіть не виїжджаючи далеко зі Львова, реалізацію цих двох пунктів можна собі забезпечити. Якщо ж ви любите подорожувати, то і для вас варіант знайдеться.

«Сихів Медіа» пропонує добірку фестивалів, які пройдуть найближчим часом, але люди довкола ще не встигли набриднути розмовами про них.

Трипільські зорі

Коли: 23-24 червня

Це етнофестиваль, що проходить у Черкасах. Програмою передбачені найрізноманітніші майстер-класи: гончарство, вишивка, танці народів світу, гра на сопілці, виготовлення ляльок-мотанок, витинанок, лозоплетіння, виготовлення оберегів, малювання по склу, пін-хол, валяння із шерсті та гра на етно-перкусії. Цього року на сцені для публіки гратимуть «Євшан-зілля», «Буднітай», «Фолькнери», MniShek та інші.

Рок Булава

Коли: 29.06 – 01.07

Музичний рок-фестиваль знову запалить вогні на сцені цього року у Переяславі-Хмельницькому на березі Дніпра. Тут виступлять Karna, TT34, Space of variations та чимало інших.

29 червня з усіх куточків України до Переяслава-Хмельницького з’їдуться рокери, байкери, фани інді-року та альтернативної музики, щоби відчутий шалений роковий екстаз.

Зверніть увагу: вхід платний.

Шипіт

Коли: 1-8 липня

«Фестиваль Шипіт»  — не стільки фестиваль у традиційному розмінні цього слова, скільки традиційна зустріч однодумців біля однойменного водоспаду на Закарпатті. У 2018 році знову збереться тусовка неформалів. Тут розкладають багаття, купаються, слухають музику та багато веселяться.

Фестиваль заснували ще у 1993 році, пара хіппі. Відтоді він тут регулярно проходить. Піком фесту вважається святкування Івана Купала з 6 на 7 липня з дотриманням місцевих традицій.

Ту Стань

Коли: 3-5 серпня

У селі Урич Сколівського району Львівщини вкотре відбудеться фестиваль середньовічної української культури «Ту Стань». У програмі цього року: лицарські поєдинки та бугурти, танці та співи, університет і театр, ремесла та воркшопи для дітей, духовна та кінотериторія, смачна кухня та найцікавіші екскурсії.

Зверніть увагу: вхід платний.

Woodstock Ukraine

Коли: 9-11 серпня

Це рок-фестиваль, який присвячений волонтерам, розвитку волонтерського руху в Україні  та волонтерам ВБФ «Серце до серця».

Цього року Woodstock Ukraine запрошує усіх до села Зверешиця поблизу міста Городок Львівської області.

У 2017 році року фестиваль відбувся 11-13 серпня на території аеропорту Цунів, поблизу міста Городок. Понад 10 тисяч відвідувачів насолодилися музикою, майстер-класами, театральними постановками, медитаціями, чайною церемонією, хатха-йогою, різноманітним фудкортом, спортивними змаганнями, польотами на літаку та стрибками з парашутом та багато чим іншим та багато іншого. На сцені виступали Epolets, Detach, Akute, Le Basour, Фіолет, Sinoptik й Fontaliza. Невдовзі організатори мають оголосити і цьогорічних учасників.

Вхід безкоштовний за умови попередньої реєстрації.

Схід-Рок

Коли: 10-12 серпня

Музичний фестиваль, який щорічно проводиться у місті Тростянець (Сумська обл). Вперше пройшов у липні 2013 року. Цього разу на сцені виступатимуть: «Бумбокс», «Ляпис-98», «Порнофильмы», «Друга ріка» та інші.

Зверніть увагу: вхід платний.