Фото: 24 канал

100 млн грн застави або хто із депутатів готовий поручитись за Дубневича

4 Листопада 2019 в 17:18

В суботу, 2 листопада Вищий антикорупційний суд назначив депутату Верховної Ради Ярославу Дубневичу заставу у розмірі 100 млн грн. Заставу депутат повинен внести на спеціальний рахунок у термін до 5 днів.

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід для народного депутата Ярослава Дубневича у розмірі 100 млн грн. 

 

Ярослав Дубневич так прокоментував це рішення: «Де я візьму 100 мільйонів? Незадоволений я рішенням, тому що завелика застава». Адвокат Ярослава Дубневича подав апеляційну скаргу на рішення Вищого антикорупційного суду про запобіжний захід у вигляді застави у сумі 100 млн грн. 

Додамо, що поручитися за Дубневича готові нардепи Ігор Палиця, Віктор Балога, Ігор Колихаєв, Антон Кіссе, Сергій Мінько, Віктор Бондар, Петро Юрчишин, Тарас Батенко, Анатолій Урбанський. Більшість із них були присутні на засіданні.

Нагадаємо, що 332 нардепи проголосували за притягнення до кримінальної відповідальності депутата Ярослава. Подання на затримання підтримав 241 депутат. За надання дозволу ГПУ на арешт Дубневича віддали свої голоси 229 нардепів. Сам Дубневич звинувачення назвав абсурдними, а внесення подання на нього – політичним популізмом.