Зима прийшла – трамваї встали?

Опубліковано:

Через погіршення погодних умов люди масово почали скаржитись на роботу ЛКП “Львівелектротранс”, оскільки трамваї часто призупиняють свою роботу.

Журналісти “Сихів.Медіа” протягом минулого тижня спостерігали дивну ситуацію з трамваями: кілька днів поспіль, в різні години, трамваї зупинялися і не рушали з місця протягом 10, 15, 20 хвилин. Через це люди змушені довго чекати громадський транспорт та запізнюватися на роботу.

Мова йде про трамвай №4, який їде за маршрутом Залізничний вокзал – вул.Вернадського, та трамвай №8, який курсує з площі Соборної до вул. Вернадського.

Сьогодні ситуація повторилася.

Як коментують цю ситуацію у ЛКП “Львівелектротранс”?

“Потрібно вивчати кожен випадок із зупинкою трамваю окремо: інколи це технічні несправності, тоді ми вивчаємо що саме трапилося та хто за це відповідає. Інколи трапляються ДТП як на колії, які перешкоджають руху тролейбусів та трамваїв, так і за участю наших транспортних засобів, тоді це вивчається по-іншому: оформляються протоколи. Зараз це відбувається в більшості через складні погодні умови, які дуже впливають на мережу, тож аварійні бригади ЛКП працюють у посиленому режимі вже 4 день поспіль,” – коментує Ольга Бачинська, фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою.

Працівники ЛКПЛьвівелектротранс” просять водіїв приватного транспорту не перешкоджати, а максимально сприяти машинам аварійних бригад, які ремонтують контактну мережу, добиратися до місця аварії. Оскільки найдовше зараз займає час не ремонту контактної мережі, а саме добирання до місця аварії.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ