Звуки в руки! Львів розшукує музичні інструменти для дітей-переселенців

Опубліковано:
MOZcool

Львівський Інститут стратегії культури розпочав ініціативу “Звуки в руки”. ЇЇ мета підтримати українських дітей та підлітків віком від 6 до 17 років, які через війну не можуть повноцінно займатись музикою продовжуючи мешкати в своїй країні. Закликаємо сихівчан також долучатись до акції, одна з міських локацій, куди можна принести інструменти, розташована на просп. Червоної Калини, 71.

Наразі організатори зареєстрували уже понад 1000 запитів, тому для цього розшукують тих, хто може допомогти з інструментом. Перші скрипки вже чекають своїх нових власників, їх закупили учні та команда альтернативної музичної школи MUZcool.

Серед заявок найбільший запит є на гітари, а також синтезатори, скрипки, віолончелі, бандури, укулеле, флейти, саксофони, труби, акордеони, баяни. Також є діти, що займалися на ксилофоні й арфі

За словами ініціаторів проєкту, допомогти зі збором музичних інструментів може кожен:

  • подарувати дитині чи підлітку власний інструмент;
  • якщо є можливість, зібратися й купити дитині інструмент;
  • поширити інформацію про “Звуки в руки”, власне про “розшук” музичних інструментів.

Якщо ви захочете допомогти дітям своїм музичним інструментом чи внеском, пишіть Інституту стратегії культури на електронну скриньку csi.lviv.info@gmail.com  лист із назвою “Звуки в руки // Музичний інструмент”. Також можна приносили інструменти на локації MOZcool, одна з яких в Сихівському районі:

  • просп. Червоної Калини, 71 (097 13 097 13) 
  • вул. Котляревського, 13 (096 13 096 13)
  • вул. Хімічна, 50 (050 50 50 313)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бюджет розвитку Львівської громади на 2023: львів’яни можуть подавати свої пропозиції.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ