“Золоті трибуни”: в “Арені Львів” пояснили, навіщо ремонт за 12 млн грн

Опубліковано:

Державне підприємство “Арена Львів”, яке знаходиться у Сихівському районі опублікувало тендер на майданчику Prozorro на ремонт підлогового покриття відкритої частини променади Західної трибуни стадіону. Очікувана вартість проєкту становить 12 млн 250 тис грн. Під дописом про ці роботи читачі обурювалися щодо доцільності такого використання коштів під час війни. 

У коментарі для Tvoemisto перший заступник директора ДП “Арена Львів” Юрій Майборода пояснив, що на цей рік на підприємство передбачена певна сума коштів, які вони мають витратити на необхідні ремонти споруди, щоб не допустити будівлю до руйнації. 

“Враховуючи те, що будівництво “Арени Львів” виконано не дуже добросовісно, то вже упродовж багатьох років споруда руйнується: протікає, нищиться перекриття, дороговартісне обладнання піддається зовнішнім впливам. Словом, тут багато проблемних питань, пов’язаних з функціонуванням споруди, і якщо не зробити зараз ці роботи, не захистити її від руйнівного впливу середовища, а це і дощ, і сніг, і паморозь, то потім набагато більше втратимо, ніж зараз залучимо частину коштів та врятуємо те, що потім, можливо, і не відновиш. Тобто, треба не допустити до руйнації”, – пояснює Юрій Майборода.

Чоловік додає, що всі рішення по ремонту підтверджені заключеннями та технічними рекомендаціями експертів, які мають ліцензії та повноваження на такі речі.

Також перший заступник директора цього державного підприємства зазначає, що ці гроші закладені в бюджет Кабінетом міністрів і змінити призначення коштів не в їхній компетенції.

“Я розумію це все, і теж думаю, чи варто витрачати гроші, якщо є більша потреба підтримати військо. Але якщо ці кошти виділені цільово і вони не можуть бути використані в інший спосіб, то це все залежить вже не від нас. Керувати Кабінетом міністрів я не можу. Такі рішення приймають, а ми вже виконавці цих рішень. Правильно це, чи ні, будуть розбиратися вже після перемоги”, – підсумовує він. 

Додамо, що аукціон, на якому визначать підрядника, проведуть 27 липня, а ремонт планують закінчити до 30 вересня цього року. За ці кошти планують провести капітальний ремонт трибуни, розмір якої становить 2600 метрів квадратних. Кошти на це виділять з державного бюджету України. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вулицю Максимовича ремонтуватимуть за понад два мільйони гривень

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ