Змінено проєкт будівництва навпроти парку “Боднарівка”

Опубліковано:

На перехресті вулиць Стрийської – Наукової біля озера змінили проєкт масштабного будівництва. Відповідні зміни до рішення виконавчого комітету від 26 липня 2019 року прийняли у понеділок, 10 липня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

Проєкт передбачає будівництво одного апарт-готелю, одного офісного центру з підземним паркінгом, спортивно-офісний центр, ресторан та багатофункціональну будівлю з вбудованими приміщеннями громадського призначення, закладами громадського харчування та підземним паркінгом.

Представник забудовника під час засідання розповів, що в офісах зможуть працювати близько 2000 людей. Дві будівлі будуть забезпечені підземними паркінгами, що слугуватимуть укриттям. Також в кожній секції будинку №1 на кожному поверсі передбачена безпечна кімната, спроєктована за нормами, яка має потовщену стіну, подвійне армування і окремі інженерні мережі.

Зазначимо, що вперше містобудівні умови та обмеження масштабний комплекс отримав у 26 липня 2019 року. Спочатку йшлося про будівництво двох апарт-готелів висотою 64 м і 44 м, спортивно-офісного центру , торгового центру та двох ресторанів. Однак 28 лютого 2020 року внесли зміни до рішення, які збільшили площу для простору біля озера навпроти парку “Боднарівка” та перенесли спортивно-офісний центр на перший план, а апарт-готель розташували за ним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові заборонили будівництво на місці ставків

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ