“Зігрій песика взимку”: львів’ян закликають допомогти врятувати тварин від морозів

Опубліковано:
Фото: “Домівка врятованих тварин”

Притулок для тварин “Домівка врятованих тварин впроваджує” ініціативу  “Зігрій песика взимку”. Усіх небайдужих закликають прихистити у себе вдома собак, які мешкають в Домівці за адресою вулиця Олекси Довбуша, 24, на зимовий період. 

Через сильні морози тварини дуже мерзнуть, а подарувати собачкам тепло та турботу може кожен. Водночас мешканців закликають не бути байдужими і до безпритульних котів та песиків.

“У нас в домівці є близько 100 собак. Всі ці собаки привезені з фронту, з війни і врятовані військовими. Зараз надворі дуже-дуже холодно, і вони усі насправді мерзнуть. Ми міняємо двічі на день воду, доливаємо теплу, аби хоч якось їх зігріти. Також стелимо їм пледи, лежаки, будки, аби вони мали хоч трішки теплого місця. Але цим ми не можемо врятувати критичну ситуацію з холодом в боксі, де живуть наші собаки.

Ми дізналися про круту ініціативу, яку вчора зробили у Кракові. Там люди забрали на перетримку на зиму додому 120 собак. Тож ми також хочемо закликати львів’ян та усіх небайдужих долучитись до такої акції і в Домівці врятованих тварин – забрати наших собачок, особливо цуценяток, які насправді дуже мерзнуть, додому, хоча б на зимовий період” 

директор Домівки врятованих тварин Орест Залипський

Також в Домівці врятованих тварин нагадують про необхідність піклуватися про тварин і на вулицях Львова. Адже з настанням морозів вони стають найбільш вразливими. Безпритульні песики та котики взимку не мають вільного доступу до води, а ще їм постійно бракує їжі. При температурі -20 С вуличний котик замерзає приблизно за 40 хвилин.

У який ще спосіб можна допомогти безпритульним тваринам перезимувати?

  • залишайте їм сухого корму та теплої води, щоб вони могли набратися сил та зігрітися;
  • дозволяйте котикам та песикам погрітися та переночувати у вашому під’їзді/підвалі, щоб вони могли відновити свої сили;
  • не забувайте перевіряти чи не ховається тварина під капотом чи біля коліс машини перед поїздкою 

Домівка врятованих тварин розташована у Львові на вулиці Олекси Довбуша, 24.

Контактний номер: 073 000 0075.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчани мають можливість отримати безкоштовну консультацію від відомого швейцарського лікаря

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ