“Зелений паркінг” на Запорізькій

Опубліковано:

Фото: Громадський бюджет КМДА

 

Львів’янин зареєстрував петицію щодо створення екологічного паркінгу поруч з ліцеєм “Інтелект”, що на вул. Запорізька, 20. “Зелена зона” поруч зі школою – це раціональне використання простору. На сьогодні петицію підтримали лише 12 людей з необхідних 500, проголосувати можна тут.

Реалізація проєкту підвищить загальну безпеку дітей на дорогах, які після уроків маневрують між десятками припаркованих машин, які ускладнюють видимість учасникам дорожнього руху.

“Територія біля ліцею добре підходить саме під екопарковку, оскільки зараз там є газон, який можна переформатувати в зелений паркінг, що не буде шкодити екології. Окрім цього, цей паркінг розвантажить вулиці, адже батьків, які забирають дітей зі школи автомобілями багато”, – розповів автор петиції, Юрій Танасійчук.

Збір голосів триває два тижні, на сьогодні зібрано 12 з необхідних 500. У випадку, якщо сихівчанам вдасться зібрати пів тисячі голосів, то її розглянуть депутати ЛМР. Проголосувати можна за посиланням.

“Будь-яка екологічна ініціатива в нашому суспільстві підтримується лише словами, але аж ніяк не ділом. Думаю, що це через неусвідомленість людей всієї необхідності таких речей, адже “моя хата з краю…”,- обурюється автор, – але щодо петиції в нас ще є час. В школі кожен, хто має автомобіль, поставить підпис, тому що це дійсно покращить ситуацію з паркуванням і виїздом машин, які є у мешканців житлових будинків поруч”, – додає чоловік.

До слова, екопарковка нагадує трав’яний газон, що володіє стійкістю до середніх навантажень, тому легко витримує вагу декількох легкових автомобілів. Гарантією міцності та стабільності служить  армуюча сітка, що замаскована в грунті, осередки якої заповнює газонна трава або спеціальна бруківка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Побачив? Прибери! Сихівчан закликають долучитись до Всесвітнього дня прибирання.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ