Завтра на Сихові стартує безкоштовний курс з кравецької майстерності

Опубліковано:
ЦЕ – Центри Едукації

В понеділок, 16 травня, в у молодіжному просторі Lviv Open Lab стартує навчання з кравецької майстерності. Для 12 учасників, яких відібрали з понад 180, навчання у межах ініціативи ProFashion є безкоштовним, адже вартість курсу в 10 тисяч гривень покривають партнери проєкту.

Протягом 2,5 місяців учасники щодня навчатимуться усіх аспектів кравецької майстерності, включно з матеріалознавством і підприємницькою діяльністю. Зі 180 заяв організатори відібрали 12 учасників – віком від 17 до 43 років, які бажають змінити свою професію або реалізувати творчі задуми, тут як і містяни, так і внутрішньо переміщені українці.

“Професійне навчання кравецької майстерності” є першим проєктом креативної ініціативи ProFashion. В сихівський бібліотеці №33 функціонуватиме простір для розвитку креативних індустрій та моди. Новий проєкт створюють за підтримки львівських та польських інституцій.

Партнери проєкту: Львівська міська рада, КУ Інститут міста, Profashion простір, мережа молодіжних центрів ТВОРИ! та Lviv Open Lab, Західноукраїнський кластер індустрії моди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Змайструй песику дім: на Сихові безкоштовно виготовлятимуть домівки для собак.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ