Завершився ще один сезон навчання у Школі кравецької майстерності Profashion

Опубліковано:
Lviv Open Lab

Цього тижня відбувся випускний другого курсу з кравецької майстерності, який пройшов у сихівському інноваційному просторі Lviv Open Lab. Взимку безкоштовний практичний курс закінчили 24 львів’янки та вимушено переміщені українки.

Наприкінці вересня стартував другий потік у Школі кравецької майстерності, його учасницями стали 24 жінки, яких обрали з 78 заявок. Курс мав тривати 2,5 місяці, але через блекаути, масовані ракетні атаки та повітряні тривоги, учням та викладачам доводилось докладати багато зусиль, аби успішно завершити навчання. Курс закінчився пізніше, ніж планувалось — наприкінці грудня.

“Від першого набору, цей відрізнявся тим, що учасниць було вдвічі більше, оскільки з фінансуванням допомагала не лише польська організація Polska Pomoc, але й німецька — Shulfen Helfen Leben. Участь у програмі брали не тільки мешканки Львова, але й ВПО. Також до курсу мала змогу долучитися особа з інвалідністю, що стало можливим завдяки зручному простору та програмі”, — розповіла керівниця простору Олена Павлюк.

Цього року стартуватиме ще один набір на кравецькі курси, тому не пропустіть можливості потрапити, адже навчання у межах ініціативи ProFashion є безкоштовним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівську бібліотеку №33 перетворюють на простір ProFashion. Візуалізація.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ