Завершився благодійний проєкт “Реставрації басейну у реабілітаційному центрі Галичина на Хуторівці”

Опубліковано:

У реабілітаційному центрі Галичина, що на Хуторівці, відновлено басейн для військових. Мета проєкту — створити гідні умови реабілітації у басейні для воїнів, які отримали травми на війні і перебувають в Галичині на реабілітації та протезуванні.

Басейн був побудований 20 років тому, але останні п’ять років перебував у занедбаному стані. Завдяки волонтерській спільноті та підтримці небайдужих людей, вдалося здійснити його реконструкцію.

Долучилися до проєкту: 

– Парафіяни з Відня під керівництвом Мар’яни Лотоцької зібрали 63,400 грн на вентиляцію.

– Фонд “Реабілітації військових Хуторівка” зібрав 53,824 грн на оплату чотирьох дверей, двох радіаторів та частково ремонту стелі.

– Марина Яновська** підтримала відновлення стелі басейну сумою 15,000 грн.

– ГО “Сила Нації” та Ігор Антонишин** забезпечили реконструкцію чаші басейну, драбинки, перил, насосів, дозатора, двох стель, 18 світильників та багато іншого, вклавши 220,776 грн.

Загальний кошторис проєкту склав 542,000 грн. Термін виконання – 2,5 місяці. Перші військові вже пройшли заняття з реабілітологами в оновленому басейні.

Проєкт продовжує збирати кошти на обслуговування басейну, реконструкцію джакузі для військових та облаштування відпочинкової зони біля басейну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школа водіїв “Львівелектротранс”: як готують майбутніх професіоналів

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ