Запрошуємо сихівчан відвідати Науковий фестиваль

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

У суботу, 25 вересня, у Стрийському парку відбудеться Науковий фестиваль, який організовує  Lviv Open Lab. Щоб потрапити на подію необхідно попередньо зареєструватись.

Науковий фестиваль – це подія,яка покликана популяризувати науку, зробити її доступною та більш зрозумілою для людей. Цього року на фестивалі будуть представлені 3 блоки, які по-різному продемонструють учасникам науку :

  • Наука-слово (про науку словами – лекції та дискусії)
  • Наука-дія (про науку через дію – майстер клас, досліди та практика)
  • Наука-емоція (наукове шоу)

На святі проводитимуть досліди 37 учасників зі Львова та всієї України. Братимуть участь різні наукоємні організації,  такі як: хімічні та фізичні факультети та інститути університетів, Tech StartUp School, MakerSpace, SKEIRON.LLC, STEAM Space тощо

Також на фестивалі будуть 2 лекторії : в Сенсотеці ( вулиця Уласа Самчука, 22) та на галявинах Стрийського парку. Гості зможуть  подискутувати  на теми освіти та вакцинації,  послухати  лекції про сучасну науку, взяти участь у різноманітних дослідах та експериментах, відвідати наукове шоу від Першого наукового театру.  Наприкінці фестивалю відбуватиметься вечірка з ді-джеєм.

Додамо, що Lviv Open Lab –  молодіжний простір інноваційної освіти на Сихові, що знаходиться на проспекті Червоної Калини,58.  Тут можна проводити свої події, вчитися чи працювати, або просто відпочивати з друзями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчани діляться досвідом з освітянами Славської ОТГ

Сихів Медіа