Захворюваність зростає: у Львові знову можуть посилити карантин

Опубліковано:
РБК-Україна

Сьогодні, 20 січня, міський штаб з протидії Covid-19 оприлюднив низку рішень-пропозицій щодо посилення карантинних обмежень у Львові у зв’язку зі зростанням кількості хворих. Дистанційне навчання, тимчасове припинення позашкільних гуртів та скасування концертів – завтра напрацювання штабу розгляне міська комісія з питань ТЕБ і НС.

Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко розповів, що з понеділка, 24 січня, львівські учні 5-11 класів можуть перейти на дистанційне навчання, а мистецькі школи, секції, гуртки, УДЮМКи ймовірно відмовляться від очної форми проведення занять.

“За останній тиждень ми фіксуємо початок нової хвилі, яка швидко поширюється. За останній день ми зафіксували понад 700 нових випадків захворювання. Також ми проаналізували рівень захворюваності за різними категоріями, і бачимо, що близько 10% водіїв громадського транспорту є хворі.

Середній відсоток захворюваності працівників комунальної сфери становить 8%, але на деяких підприємствах, які займаються або прибиранням, або іншими технологічними роботами, захворюваність є на рівні від 30 до 40%. Але найкритичніша ситуація є з дітьми,” – прокоментував Андрій Москаленко.

Важливо зазначити, що штаб акцептуватиме рішення про переведення Львова до помаранчевої зони, що означає додаткові карантинні правила та обмеження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львівщина знову перевищує показники помаранчевої зони.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ