Загальні збори ОСББ за адресою вул. Скрипника, 27

прибирання
Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Шановні власники/співвласники!!

Запрошуємо Вас 04 березня 2021 року (у четвер) на загальні збори ОСББ власників/співвласників квартир та нежитлових приміщень будинку за адресою: м. Львів, вул. Скрипника, 27.

  • о 18:45 (співвласники І під’їзду),
  • о 19:30 (співвласники ІІ під’їзду),
  • о 20:15 (співвласники ІІІ під’їзду),

Місце зборів – вул. Скрипника, 27 (ІІ під’їзд)!

На загальних зборах Ви приймете рішення, щодо взяття будинку в управління, отримаєте інформацію, щодо ліквідації ЖБК-237, розглянемо рішення, щодо розірвання договору з ЛКП “Під Зуброю”, а також обговоримо фінансову-господарську діяльність ОСББ та узгодимо внесок і попередній кошторис на утримання будинку та прибудинкової території.

Якщо серед Вас є фахівці з бухгалтерії чи досвідом фінансової, господарської та управлінської діяльності, які бажають зайняти посаду в контрольно-ревізійній комісії (ревізор) та стати Головою правління, членом правління – просимо Вас висловити це бажання на цій зустрічі.

Порядок денний зустрічі:

1. Обрання голови і секретаря зборів;
2. Оголошення про ліквідацію ЖБК-237, згідно Постанови №9562238 від 22.04.2010 року Львівського окружного адміністративного суду – справа №2а-2448/10/1370. Передача документів ЖБК-237, згідно акту прийому-передачі;
3. Ухвалення рішення про розірвання договору з ЛКП “Під Зуброю”;
4. Початок фінансово-господарської діяльності ОСББ;
5. Обрання членів правління, голови правління ОСББ та ревізійної комісії (ревізора);
6. Затвердження нової редакції статуту ОСББ;
7. Затвердження співвласниками внеску та попереднього кошторису на утримання будинку та прибудинкової території;
8. Затвердження форми правління ОСББ;
9. Інше.

Пропозиції щодо кандидатур Голови правління, членів Правління, ревізійної комісії (ревізор) – прохання підготувати дану інформацію та питання, що Вас турбують, і заздалегідь направити на електронну адресу: zshepitak@gmail.com.

Щоб ознайомитися з новою редакцією статуту, прошу звернутися до Ініціативної групи.

Реєстрація учасників загальних зборів (власників квартир та нежитлових приміщень) проводиться на підставі паспорту або іншого документу, що засвідчує особу власника; Власники повинні мати при собі копії свідоцтва на право власності або інший правовстановлюючий документ, а довірені особи повинні мати всі вище вказані документи та нотаріально посвідчену довіреність (з посвідченою копією).

У зв’язку з карантинними обмеженнями, прохання до співвласників дотримуватися норм карантину, а саме: відстань між особами до 1,5 м, наявність маски та засобів індивідуального захисту.

Ці повідомлення та інші публікуються в рамках спецпроєкту “ОСББ 1.2.3.”. Розміщення інформації в ЗМІ – один з методів донесення інформації.

З Повагою, Ініціативна група багатоквартирного будинку за адресою вул. Скрипника, 27, в м. Львові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Центрі Довженка безкоштовно покажуть фільм.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ