З якими проблемами сихівчани найчастіше звертаються до «Гарячої лінії міста»?

гаряча лінія
Опубліковано:

Фото: Galnet.fm

 

Скеровування звернень до «Гарячої лінії міста» не є чимось новим для сихівчан. Щоденно на офіційній сторінці цієї служби у Фейсбук сипляться десятки дописів, де люди розповідають про певні проблеми та сподіваються на їх вирішення. Ми вирішили проаналізувати звернення мешканців за останні кілька тижнів.

Як не дивно, більшість дописів в цей період стосуються снігу. Йдеться не лише про те, що десь не розчистили дорогу, коли він тільки випав у середині лютого. Сихівчани звернули увагу на те, що певні ділянки прибирали більше, а на деяких досі лежать кучугури, хоч це пішохідна зона. Так на вул. Драгана, 9 забрали сніг з паркувальної зони, а на пішохідній залишили, і він досі там лежить.

Пов’язаною з цією є проблема нищення тротуарів – коли прибирають сніг, разом з ним забирають і частину бордюрів, які потім не повертають, тож хідники руйнуються.

Наступним питанням, що турбує мешканців, є калюжі на дорогах, які утворюються, коли сніг тане. Оскільки на проїжджій частині досі залишаються ями, які ще й заповнюються водою, їздити стає дедалі важче. Не менше хвилює сихівчан зрізування чи кронування дерев. До прикладу, вздовж непарної сторони проспекту Червоної Калини навпроти трамвайної зупинки “Дитяча поліклініка” кілька днів тому обрізали крони дерев. Мешканка Ганна Крітман зафіксувала це й попросила вжити заходів щодо виконавців, оскільки такий спосіб кронування дерев є забороненим. Те саме трапилося й у дворі між будинками на вул. Скрипника, 5 і 7.

Останнім часом також збільшилася кількість витоків гарячої води з каналізацій. За кілька днів березня було близько 5 звернень про це, і це лише в межах Сихівського району.

Окрім того, «вічними» залишаються проблеми зі світлофорами, які постійно ламаються то на одній, то на іншій дорозі чи перехресті; неналежне прибирання смітників та несвоєчасне вивезення сміття та надто яскраве зовнішнє освітлення різних об’єктів району, що заважають мешканцям спати (будинки Avalon, прожектори приватних стадіонів, ліхтарі тощо).

Усі звернення адміністрація сторінки звично скерувала до відповідних служб та комунальних підприємств, але не всі з них отримали хоч якийсь результат. Попри це дописів на «Гарячій лінії міста» та надії сихівчан змінити район на краще не меншає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові оновлюють дорожні знаки

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ