З Сихова до костелу: відсьогодні курсує новий тролейбус

Опубліковано:
ЛМР

Сьогодні, 10 серпня, Львовом почав курсувати новий тролейбусний маршрут №38. Він з’єднує три райони – Сихівський, Франківський і Залізничний та курсуватиме з пл. Кропивницького – ТЦ «Скриня» – вул. Кульпарківська – вул. Володимира Великого – вул. Рубчака – вул. Стрийська – вул. Хуторівка та у зворотному напрямі.

За словами департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР, раніше цим маршрутом курсував автобус №38. А новий тролейбусний маршрут запустили, аби забезпечити якісне сполучення між Сиховом та районом пл.Кропивницького. Для запуску в місті облаштовували контактну мережу та додаткові платформи.

“Зокрема, в межах співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку ми провели реконструкцію тролейбусної мережі на вул. Кульпарківській – на відрізку від вул.Городоцької до вул.Наукової. Тут змонтували подвійну підвісну швидкісну систему, яка є першою системою такого зразка у Львові. Вона дає можливість тролейбусам швидше і безпечніше проїжджати на цьому відрізку.

Загалом, тут облаштували 8,6 км тролейбусної мережі та 3,4 км кабельних ліній. Старі опори замінили на нові оцинковані опори з LED-освітленням”, – розповів директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

Загалом, довжина нового маршруту складає 18,5 км. На лінії працює вісім машин у робочі дні та сім  – у вихідні.  Інтервал руху – 10-11 хв. У перший рейс на цьому маршруті тролейбуси вирушили сьогодні о 6:30. Останні рейси – о 21:30 з вул. Хуторівка та о 22:00 – з пл.Кропивницького.

Також керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів зазначив, що у майбутньому маршрут №38 планують продовжити – по пр.Червоної Калини до вул.Вернадського. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто відповідатиме за квітники і квіткові композиції на Сихові. Результати тендеру.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ