З понеділка закупи на Шуварі за новими правилами

Опубліковано:
Оптовий ринок “Шувар”

У Львові знову вводять нові карантинні обмеження. З понеділка, 18 жовтня, за новими правилами працюватимуть ринки, магазини, торгові центри, заклади громадського харчування, перукарні та салони краси. В цьому матеріалі хочемо розповісти про те, як працюватиме гуртовий ринок “Шувар”.

Посилення карантинних заходів не вплине на графік роботи ринку, він і надалі працюватиме щодня за умови, якщо усі працівники або підприємці вакциновані або мають свіжий негативний ПЛР-тест. Адміністрація ринку зазначила, що контролюватиме це щодня і ті, хто не дотримуватимуться карантинних правил, не працюватимуть.

“Ми постійно слідкуємо за масковим режимом, але зараз як ніколи прошу усіх максимально серйозно віднестися до такої вже буденної речі, як носіння маски. Про інші нововведення інформуватиму згодом. Наша команда повністю підтримує ініціативу міської комісії з надзвичайних ситуацій. Маємо діяти злагоджено щоб перервати цей стрімкий ріст захворюваності,” – розповів Іван Федишин, директор оптового ринку “Шувар”.

З понеділка на території ринку “Шувар” працюватиме мобільна лабораторна бригада, яка тестуватиме усіх охочих на Covid-19. Також кількість львів’ян, які зможуть одночасно перебувати в павільйонах ринку, обмежено – 1 людина на 10 м2 та 50% заповненості. Також на вході та виході будуть працівники, які контролюватимуть покупців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Брудні стави, гори сміття і чисте повітря. Що з екоситуацією в Сихівському районі?

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ