Як працює дитячий садочок у модульному містечку на Сихові

Опубліковано:
Фото: Міський центр підтримки внутрішньо переміщених осіб

У липні 2022 року в модульному містечку “Маріяполіс” за підтримки отців Салезіян та відділу освіти Сихівського району відкрився дитячий садок. Це збірна група, короткотривалого перебування, яка працює з 9 до 13 год та офіційно була приєднана до закладу дошкільної освіти “Пізнайко” Львівської міської ради. Про те, як вже майже два роки функціонує садочок, читайте далі.

Група, яка спочатку розташовувалася у старому модульному містечку, нині знаходиться у спеціально облаштованому міні-будиночку для дітей мешканців містечка.

“Група у нас збірна, 9 діток, від 2 до 6 років. В 9 ранку у нас прийом дітей, потім у нас хвилина мовчання та спільне коло, ми спілкуємося і розказуємо, що будемо робити, тоді зарядка, 2-3 заняття, потім прогулянка і тоді дітки йдуть додому.”

розповідає вихователька групи та мешканка містечка Анна Кутепова

Вихователька групи, Анна Кутепова, яка є переселенкою з Луганської області, разом з помічником з Маріуполя, Світланою, ведуть заняття за програмою “Українське дошкілля”. Програма включає: малювання, ліпка, логіка, математичний розвиток. На заняття фізкультури та музики приходять спеціалісти. Також раз на тиждень приходять медичні сестри котрі роблять огляд дітей.

“Спочатку переживали, думали, а що будемо робити, а батьки поруч, якщо дитина захоче до батьків побачить їх, сподівалися на краще потім якось воно так пішло, багато людей допомагали, наші місцеві приносили дітям іграшки, ігри, позитивно були настроєні і діткам подобається.”

ділиться спогадами вихователька Анна

Анна поділилася своїм досвідом роботи в садку, зазначивши, що діти швидко адаптуються та з радістю відвідують групу. Вона висловила подяку отцям Салезіянам та керівництву ЗДО “Пізнайко” за підтримку та допомогу в організації садка. Група має необхідні умови для занять: кухню, санвузол, меблі, іграшки та книги.

“Діти дуже швидко адаптуються, зараз вони подорослішали, готові кожного дня приходити. Ніхто не знав що з того вийде, но вже Богу дякувати майже два роки ми працюємо офіційно. Дякуємо отцям Салезіянам, які зініціювали цей садочок і на дальше підтримують його існування, дбачючи, щоб дітям було затишно та Юлії Андріївні, керівниці ЗДО “Пізнайко”, котра вирішила взяти на себе таку відповідальність.”

завершує Анна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як у сихівському центрі “Джерело” допомагають прийомним сім’ям

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ