Як Львів готується до старту навчального процесу в вересні

Опубліковано:
2POS

Навчання у львівських школах планують розпочати з першого вересня 2022 року в очній формі. Перед початком навчального року всі школи Львова обстежили на відповідність вимог щодо облаштування укриттів, наразі 84% освітніх закладів мають власні укриття.

Також з початком нового навчального року у школах міста збільшать кількість уроків з національно-патріотичного виховання.

Міським закладам освіти рекомендовано поєднання очної та дистанційної форми навчання. Попередньо заплановано такий формат:

  • 1-5 класи – очна форма навчання;
  • 6-10 класи – очна форма навчання, можливий 1 день на тиждень дистанційно;
  • 11 класи – можливе поєднання очної та дистанційної форми навчання, залежно від семестру.

Впродовж червня три комісії обстежили 127 укриттів, якими користуються школи. Як виявилось, 84% шкіл Львова мають власні укриття, а 16% закладів освіти їх не має.

“Якщо школа не має власного укриття, тоді директор школи укладає договір із підприємством, яке є поруч із навчальним закладом, і може прийняти учнів на випадок повітряної тривоги в місті”, — пояснюють в міському управлінні освіти.

Протягом літа педагоги проходять навчання із реагування на надзвичайні ситуації та надання першої домедичної допомоги учням.

Також у навчальних закладах збільшать кількість тирів та додадуть відповідне обладнання. Старшокласників вчитимуть стріляти та надавати першу домедичну допомогу. Відповідну програму мають підтримати депутати Львівської міської ради на найближчому пленарному засіданні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проведіть літні канікули разом з Богом на Сихові.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ